21 lis 2011

Wokół parkietów - Middleton, Nelson

1) Ekipa Louisville chyba nigdy nie rozegrała sezonu nie zmagając się z różnymi kontuzjami swoich zawodników. W tym roku nie jest inaczej. Mike Marra (średnio 6pkt i 2.5zb) zerwał więzadła w lewym kolanie i w rezultacie opuści resztę rozgrywek. Peyton Siva natomiast na treningu skręcił kostkę i opuścił już mecz z Butler. Do gry powinien wrócić w najbliższym czasie.

2) Khris Middleton w pierwszym meczu sezonu z Liberty doznał urazu łękotki w prawym kolanie i opuści około 3-4 tygodnie rozgrywek. Zawodnik Texas A&M w poprzednim sezonie notował średnio 14.4pkt i 5.2zb.

3) Ryan Boatright w związku z przyjęciem nielegalnych korzyści w postaci biletów lotniczych został zawieszony przez NCAA na 6 spotkań. Gracza Connecticut ominęły już 4 mecze i do gry wróci 8 grudnia na pojedynek z uczelnią Harvard. 

4) Marshawn Powell, który w dwóch pierwszych meczach sezonu zdobywał średnio 19.5pkt i 6zb, doznał kontuzji nogi i nie wiadomo kiedy wróci do gry. Zawodnik Arkansas opuścił już jedno spotkanie swojej drużyny.

5) Jabari Brown po dwóch meczach z niewiadomych przyczyn zdecydował się odejść z Oregon i nie widnieje już w oficjalnym składzie drużyny. #18 gracz "Class of 2011" notował przeciętnie 6pkt i 2zb w 25min gry.

6) Reeves Nelson spóźnił się na spotkanie z drużyną i w rezultacie nie zagrał w meczu z Middle Tennessee. Wczoraj spóźnił się zaś na autobus na samolot do Hawaii. Obecnie nie wiadomo jakie konsekwencje spotkają gracza UCLA.

Brak komentarzy: